החלקת קראטין

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

טיפולים להחלקת השיער הפכו להיות הטיפולים הכי מבוקשים בקרב מספרות ומעצבי שיער, ובהתאם התפתחו שלל שיטות ביניהן החלקת קראטין, החלקה יפנית, החלקה אורגנית ועוד. קובי ואלי בורוכוב ישמחו לעמוד לרשותך ולהעניק לך טיפול קראטין ושיקום השיער, שיגרמו לשערך להיות חלק, בריא ומלא ברק. החלקת קראטין הופכת את סידור השיער לפשוט ומהיר יותר, כך שתוכלי להיראות יפה וזוהרת בכל יום ובאירועים מיוחדים.

איך פועלות שיטות להחלקת השיער?

אולי זה יישמע מוזר, אבל השיער שלנו הוא לא איבר חי אלא בעצם סיבים ארוכים מאוד של חלבונים, ויטמינים ומינרלים שקשורים זה בזה. קראטין הוא החלבון העיקרי שמרכיב את סיבי השערות, והוא מיוצר בזקיק השערה (נקרא גם שורש השערה). הצמיחה של השיער תתרחש תמיד מהשורש ולא מהקצוות ויש הרבה גורמים שמשפיעים על המראה של השיער, אך גם דברים שיכולים לפגוע בו. לכן כל טיפול שאנו עושים לשיער מבוצע בצורה הוליסטית, כדי לטפח את השיער ולשמור על בריאות שורשי השערה.

כאמור, יש היום בשוק מגוון של שיטות שונות להחלקת השיער, כאשר כל שיטה פועלת בצורה קצת שונה. החלקה יפנית גורמת לשינוי קבוע במבנה הכימי של השיער וכך הופכת אותו לחלק, ואילו בהחלקה אורגנית נעשה שימוש בחומרים עם רמת חומציות. החלקת קראטין עוטפת את השערה בשכבה המורכבת מקראטין, אותו חלבון שמרכיב את השיער. ביחד עם עוד כמה רכיבים נוספים, המעטפת הזו מקבעת את השערות ומחליקה אותן.

איזו שיטה הכי מתאימה לי?

בעיקרון, כל שיטות ההחלקה הנפוצות מתאימות לכל סוגי השיער, החל משיער גלי ועד שיער מתולתל ומקורזל. כאשר ההחלקה נעשית בצורה טובה ומקצועית היא גם תיתן לשיער מראה בריא ומלא ברק, ובשילוב עם מוצרי הטיפוח המתאימים תוכלי לתחזק את המראה הזה לאורך זמן. שיטות וטכניקות ההחלקה שונות ומגוונות, כך גם העלות של הטיפול משתנה בהתאם, וגם פרק הזמן שיחלוף עד שיהיה צורך בטיפול החלקה נוסף. אם את מתלבטת בין האפשרויות השונות, אלו הנתונים שכדאי לקחת בחשבון: החלקה יפנית נותנת תוצאה של החלקת השיער לפרק זמן ארוך, ולכן צריך לחזור על הטיפול רק כאשר שור השיער מתחיל לצמוח. אך חשוב לזכור שזו שיטה שלא מתאימה לכל צבעי השיער וכן לשיער שעבר פעולות כימיות כדוגמת גוונים. אנחנו ממליצים לא להתפשר ולפנות רק למעצבי שיער מקצועיים ומנוסים ולדרוש פגישת יעוץ מקדימה לפני תחילת התהליך עצמו.

גם החלקת קראטין וגם החלקה אורגנית נחשבים לטיפולים מתקדמים ומקצועיים יותר, והם משפיעים על המעטפת החיצונית של השערה. את החידוש של ההחלקה צריך לעשות אחת לכמה חודשים, תלוי במרקם השיער, שימורו וכן באופן שבו השיער מגיב אחרי זמן הטיפול. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותך ויעניק לך יעוץ חינם על מנת להתאים לך את שיטת הטיפול המתאימה ביותר לשערך.

היתרונות והחסרונות של החלקת קראטין

להחלקת קראטין יש כמה יתרונות משמעותיים, בראש ובראשונה זו טכניקה מהירה יחסית ומאפשרת גם שיקום של השיער באמצעות שילוב של טיפול קראטין. ההחלקה עצמה נמשכת כשעה וחצי, ואפשר לחזור על הטיפול וגם בתדירות גבוהה על פי מידת הצורך. בהשוואה להחלקה יפנית, המחיר של כל טיפול נמוך באופן משמעותי אך יש לחזור עליו באופן תכוף יותר. לעיתים ההשפעה לא תהיה אידיאלית על שיער מקורזל או מאוד מתולתל, והאפקט יהיה של פתיחת תלתלים ולא החלקה מלאה. זו כמובן אפשרות נהדרת למי שמחפשת מראה טבעי ועדין יותר.

איך מתבצעת החלקת קראטין?

ההחלקה עצמה היא תהליך פשוט יחסית. תחילה יש לחפוף היטב את השיער, לסרק ולייבש אותו היטב. לאחר מכן מורחים את חומר ההחלקה המבוסס על קראטין, בצורה הדרגתית עד שעוברים על כל השיער. לאחר כשעה שבמהלכה הקראטין מתקבע, שוטפים את השיער במים בלבד ומייבשים באמצעות פן, מי שמעוניינת בגימור חלק יהיה צורך בשימוש במחליק שיער.

כדי לשמור על ההחלקה לאורך זמן אנחנו ממליצים להשתמש בתכשירים משלימים ומקצועיים הנמכרים במספרה המתאימים לשיער שעבר החלקה, ולהימנע לחלוטין משמפו המכיל מלחים- מאחר והוא פוגם בשכבת הקראטין ולמעשה השיער יחזור לצורתו הטבעית מהר יותר. כחלק מהשירות המקיף תוכלי לקבל יעוץ והתאמה אישית של תכשירי הטיפוח לשערך, כדי לשמור עליו בריא וחיוני לאורך זמן.

מתי יש צורך בטיפולים משקמים?

לתאים בגוף שלנו יש יכולת לשקם את עצמם כאשר הם נפגעים, אך כפי שהסברנו בהתחלה השערות עצמן הן רק סיבים של חלבונים ומינרלים. ולכן כאשר הסיבים הללו נפגעים אין להם את היכולת להשתקם ולתקן את הנזקים בעצמם, ולכן צריך להמתין עד אשר יצמח שיער חדש.

מאחר ואנחנו יודעים עד כמה ההמתנה הזו יכולה להיות מתסכלת, רכשנו הרבה ידע וניסיון בשיקום השיער כך שתוכלי לחזור וליהנות ממראהו במהרה. טיפול קראטין הוא אחת הדרכים להזין את השערה באופן עמוק ולהגן עליה בפני נזקים נוספים. אפשר לבצע את הטיפול בפני עצמו או לשלב אותו עם החלקת קראטין, בהתאם למצב השיער ולו תוצאה הרצויה.

כדי להעניק לך את התוצאה הטובה ביותר אנו עובדים רק בשיטות ההחלקה המתקדמות ביותר, ומקפידים להשתמש בחומרים איכותיים המאושרים על ידי משרד הבריאות ועומדים בתקנים הבריאותיים, אנו רואים בכך חשיבות רבה ולא מתפשרים בנושא זה.

המלצות

גלילה לראש העמוד