עיצוב שיער

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעצבי שיער רבים, משתמשים בחוקים ידועים מראש שנלמדו באקדמיות, סמינרים ותערוכות בנלאומיות, כדי להתאים תספורת למבנה הפנים.

מעצבי השיער, קובי ואלי בורוכוב ״שוברים את הכללים״ ונותנים ליצירה לדבר מבעד עצמה ולאמנות לפרוץ החוצה בהתאם לטרנדים הבינלאומיים וכיד הדמיון. ״כל שאנו רואים במגזיני אופנה, פרסומות ושאר סלברטיס או דוגמניות, לא בהכרח יתאים לכל אחת. במידה וישנו טרנד שאינו מתאים למבנה הפנים, לא חובה לאמץ אותו אפשר אפילו לוותר עליו בכלל.״

תספורת בהתאמה אישית: כשם שיש היום סטייליסט אישי כמגמה תופסת תאוצה, כך זה גם קיים אצל האחים בורוכוב. במספרה פיתחו האחים טכניקה ייחודית המאפשרת ללקוחות להיות שותפות בתהליך עיצוב השיער ע״י גזירת השיער בעודו יבש. טכניקה זו מאפשרת ללקוחה לראות און-ליין את הקו העיצובי מתחילתו ועד סופו, תוך התיעצות ושיתוף בתהליך עצמו.

לייעוץ חינם לגבי סוג התספורת והתאמת קו עיצובי יחודי ניתן לפנות לקובי ואלי בורוכוב.

תספורת קצרה

תספורת שיער באורך קצר, היא ללא ספק מרעננת וטרנדית. תספורות קצרות מתאימות במיוחד לנשים בעלות תווי פנים עדינים ואף כפתורי, מומלצת בעיקר לנשים שאינן גבוהות בעלות מבנה גוף בינוני ורזה. תספורת קצוצה יכולה להחמיא למרקם שיער דק ודליל ומעניקה לו נפח וטקסטורה מעניינת.
תדירות התספורת היא אחת לחודש וחצי, ומי שקשה לה להתמיד כדאי לוותר על תספורת קצרה שעלולה להראות מוזנחת ולשמור על אורך שיער בינוני-ארוך

תספורת בינונית

תספורת שיער באורך בינוני נחשבת לפופולארית ומחמיאה. היא מאפשרת לך מגוון של עיצובי שיער, החל מעיצוב שיער קצר וקופצני וכלה בעיצוב שיער שנראה ארוך ונשי יותר.
תספורת שיער באורך בינוני יכולה להתאים לכל סגנונות, בין מדובר בשיער מתולתל, חלק או גלי. ניתן גם לעצב אותה בדרכים שונות, אסוף לקוקו מרושל או תסרוקות טרנדית ומוקפדת לערב או לאירוע.

תספורת ארוכה

שיער ארוך ושופע הוא חלומן של נשים רבות. עם זאת מכיוון שהשיער נעשה דליל עם הגיל, רצוי להוסיף נפח לתספורת וליצור הרבה שכבות. תספרות ארוכה וישרה נראית נוקשה על גבול השעמום, לעומת זאת תספורת ארוכה ומדורגת עם נפח מקנה מראה צעיר, רך ונעים סביב הפנים.
המראה הטרנדי ביותר לשיער ארוך הוא מראה V רך הנופל על הגב, וכדי לתחזק אותו יש לדרג אותו כסנטימטר מדי חודשיים.

תסרוקת אסופה

עיצובי תסרוקות הכלה מציגים את המגמה העולמית החוזרת לאופנה – סגנונות נשיים, טבעיים ורומנטיים יותר, כשהמטרה בכל תסרוקת היא לנצל את המשאבים הטבעיים של כל אחת מהכלות לטוטל לוק רך ורומנטי, אסוף מרושל, או מלכותי. ניתן לשלב לתסרוקות האסופות אקססוריז ולתכשט את השיער בקשתות, סיכות ואבני חן מה שמוסיף לשיער תוכן וצבע. המילה האחרונה בתחום היא 'טוטאל לוק', משמע שהתסרוקת אינה מנותקת מהשמלה ומהאיפור אלא משלימה את המראה.תדירות התספורת היא אחת לחודש וחצי, ומי שקשה לה להתמיד כדאי לוותר על תספורת קצרה שעלולה להראות מוזנחת ולשמור על אורך שיער בינוני-ארוך

תסרוקת חצי פזורה

עיצובי תסרוקות הכלה מציגים חזרה לשיער ארוך וגלי במראה חופשי וטבעי ובו פיסולי השיער הנוקשים נדחקים מעט הצידה ומפנים במה למראה הקז'ואל. המראה הספרדי, חצי פזור, יכול להתאים לתסרוקת ראשית או לתסרוקת משנית לאותו הערב. כבוחרים שתי תסרוקות בתסרוקת אחת, התסרוקת הראשונה הינה תסרוקת אסופה המתאימה לטקס המסורתי, ומייד לאחר החופה ישנה אפשרות ל'שחרר' כמה סיכות בשיער לעיצוב טבעי ומשוחרר, המתאים למסיבת הריקודים.

תסרוקת פזורה

עיצובי תסרוקות הכלה מציגים חזרה לשיער ארוך וגלי במראה חופשי וטבעי ובו פיסולי השיער הנוקשים נדחקים מעט הצידה ומפנים במה למראה הקז'ואל. המראה הספרדי, חצי פזור, יכול להתאים לתסרוקת ראשית או לתסרוקת משנית לאותו הערב. כבוחרים שתי תסרוקות בתסרוקת אחת, התסרוקת הראשונה הינה תסרוקת אסופה המתאימה לטקס המסורתי, ומייד לאחר החופה ישנה אפשרות ל'שחרר' כמה סיכות בשיער לעיצוב טבעי ומשוחרר, המתאים למסיבת הריקודים.המראה הטרנדי ביותר לשיער ארוך הוא מראה V רך הנופל על הגב, וכדי לתחזק אותו יש לדרג אותו כסנטימטר מדי חודשיים.

המלצות

גלילה לראש העמוד