צביעת שיער

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדור החדש בצבעי שיער

כשמדובר על צביעת שיער לא מדובר רק בכיסוי שיער שיבה. המגמה הרווחת היום בקרב נשים היא שימוש בצבעי שיער לא על מנת להבהיר אותו, אלא לגרום לנו להיראות זוהרות יותר, ליצור עומק או ניגודים, להוסיף אור, זוהר, ברק ועוד.

המגמה הרווחת היום היא בצבעי שיער הוא האיפור החדש. טרנדים בצביעת  שיער בקשת של גוונים וצבעי מעבר באים והולכים ומשגעים את הרשתות החברתיות אך עם זאת הם אינם חוזרים על עצמם.

10 דקות זוז!

קובי ואלי בורוכוב משתמשים בצבעי שיער מסדרת IGORA Color10 מבית שוורצקופף פרופשיונל שמנצחים את הזמן. צבע אקספרס מקצועי ב-10 דקות בלבד המעניק 100% כיסוי שיער שיבה. סדרת הצבעים מאפשרת ללקוחות להנות מתהליך צביעה זריז ומקצועי המעניק שירות מקצועי ויעיל, והופך את זמן ההמתנה במספרה לחוויה נעימה וממוקדת.

10 דקות זוז!

אומברה Ombre היא שיטת צביעה יחודית למעבר  גוונים בשיער במראה טבעי תוך שמירה על שורשי שיער כהים יחסית לעומת  קצוות בהירים על גבול הבלונד. ניתן לראות כוכבות רבות שאימצו מראה שיער זה: ג׳ניפר לופז, שרה ג׳סיקה פארקר, ג׳ניפר אניסטון ועוד רבות אחרות. טכניקת  גוונים בשיטת האומברה מתאימה לבעלות שיער שחור או חום כהה. התוצאה  מעשירה את השיער בגוונים חיים והדרגתיים.

לעומת זאת כשמדובר על הבליאג׳ מדובר על טכניקה לעיצוב גוונים בשיער בצורת מריחת צבע בשיטה חופשית ממש כמו משיחת מכחול בשמן, בניגוד לשיטה המסורתית של מריחת גוונים בניירות כסף. את השורשים עצמם לא חייבים לצבוע במסגרת טרנד הבליאז'. התוצאה הסופית מציגה גוונים בשיטה תלת מימדית ועומק שלא מצריך תחזוקה יומיומית או תחזוקה שוטפת.

את הטרנדים והמגמות הבולטות ניתן להשיג אצל מעצבי השיער קובי ואלי בורוכוב המומחים לכימיה וצבעי שיער.

המלצות

גלילה לראש העמוד