כל סוגי החלקות שיער - החלקת שיער אצל קובי ואלי בורוכב

החלקה יפנית

החלקה יפנית היא החלקת השיער הנפוצה ביותר למראה שיער חלק, רך בריא ומבריק. ההחלקה נותנת דגש למראה הסופי של השיער ובריאותו לאורך התהליך ולאחריו, מדובר על תהליך שיקום השיער מנזקי השמש, הבריכה, יובש וכו׳. ההחלקה היפנית מכילה פרוטאינים, מינרלים וויטמינים בצורה מרוכזת המוחדרים לליבת השיערה ע״י מריחה וכך הם משנים את המבנה המוליקולארי שלה עד כדי ישורה. בסיום הפעולה משתמשים במחליק קראמי המפיץ חום אחיד לאורך השערה ומקבע אותה לצורתה החדשה. תהליך ההחלקה אורך כ-3 שעות.
למי היא מתאימה?
ההחלקה מתאימה לבעלות שיער מקרוזל, מתולתל וגלי המעוניינות במראה שיער חלק שופע ורך לאורך זמן. למעשה, ההחלקה מהווה כפתרון נוח וקל לחסכון בזמן יקר לסידור עיקש של השיער ומחזיקה מעמד עד 6 חודשים. לאחר תקופה זו, יש להגיע למספרה לשמר את ההחלקה על-ידי חידוש ורענון שורשי השיער וכן את מראה השיער בכללותו.
לביצוע החלקה יפנית מומלץ להגיע למעצב שיער מוכר ומומחה בתחום. לאבחון מקצועי ומדויק של שיערך וליעוץ חינם ניתן לפנות למומחים בתחום קובי ואלי בורוכוב

החלקת שיער עם קראטין אורגני

טיפולי קראטין אורגני נועד לשיקום שיער פגום ויבש על-ידי החדרת חלבון אורגני בריכוז גבוה לליבת השיערה וכך למעשה הוא משיב לה את שכבת הקראטין שאבדה כתוצאה מצביעות חוזרות ונשנות, כדוגמת צביעה באמצעות חמצן בריכוז גבוה, הבהרה והחלקות כימיות. בטיפול קראטין אורגני מטפח את השיער על-ידי שימוש בחומרים אורגניים המבוססים על חומרים טבעיים שאינם מזיקים/פוגעים בשיער.
לקבלת פרטים על טיפולי קראטין אורגני, פני למספרת קובי ואלי בורוכוב המתמחים בטיפולי שיקום שיער והחלקות שיער מכל הסוגים .

החלקה צרפתית

החלקה צרפתית אקס-טנסו מבית לוריאל פריז היא החלקת שיער המתאימה לכל סוגי השיער והופכת שיער מרדני, מקורזל או מתולתל לשיער חלק עם מגע משי ומלא ברק. החומר הפעיל אקס-טנסו מועשר בשמנים ובמינרלים שמוחדרים לליבת השיער ושומרים עליו.
בדומה להחלקת השיער היפנית, חומר ההחלקה בעל מרקם סמיך, קל למריחה ונח לעיצוב. החלקה צרפתית מעניקה לשיער צורה טבעית יותר, נפח וטקסטורה מושלמת. לשיטת החלקה זו יתרון חשוב בזמן הטיפול קצר משמעותי ביחס להחלקות שיער אחרות ואף זמן המתנה קצר האורך כ-24 שעות מסיום הטיפול.
לביצוע החלקה צרפתית מומלץ להגיע למעצב שיער מוכר ומומחה בתחום. לאבחון מקצועי ומדויק של שיערך וליעוץ חינם ניתן לפנות למומחים בתחום קובי ואלי בורוכוב.

טיפולי קראטין

קראטין הוא חומר חלבוני (פרוטאין) הבונה את סיב השערה ואחראי על הלחות וגמישות השיער. טיפול זה מיועד לשיקום השיער בזמן קצר ומתאים לכל סוגי השיער ולכל גווני השיער: שיער שעבר טיפולים כימיים, שיער פגום/יבש/מפוצל, שיער מתולתל שיער שעבר החלקה ושיער מובהר מאוד.
טיפול קראטין אורך בין 2-3 מאפשר שיקום של המבנה הפנימי של השיער ומבטיח תוצאות שיער חלק, חזק בריא ומלא ברק. השימוש בקראטין חייב להיות מאושר על-ידי משרד הבריאות, דבר המוכיח אמינות ואיכות המוצר.
על מנת לשמר ולתחזק את הטיפול לאורך זמן, יש להשתמש בשמפו ללא מלחים, מסכה לשיקום השיער והזנתו וכן סרום לתחזוקה יומית. יש לחזור על החלקת הקראטין לאחר 3 חודשים לערך.

תיקון ושיקום החלקות שיער

מספר רב של פעמים נשים עוברות החלקות שיער שאינן מבוצעות באופן מקצועי ע"י מעצבי שיער מומחים ומנוסים ובשל כך, נגרם להן נזק קשה בשיער כדוגמת: שיער שרוף/שבור/מפוצל, נשירה, אודם, גירוי בקרקפת ועוד. נזקים אלו נגרמים כתוצאה מהחלקה לא מקצועית שנעשתה על-ידי חומרים אסורים לשימוש או מבעלי מקצוע שהציגו את עצמם כמומחים בתחום ולא היו מנוסים בתהליך עצמו.

נשים שמגיעות למספרת קובי ואלי בורוכוב לתיקון  נזקי ההחלקה, מגיעות לצוות מקצועי שמתמחה ומנוסה, שעבר הכשרה מקצועית בהחלקות שיער מכל הסוגים.

תיקון ההחלקה ושיקום השיער מותאם לכל אחת ואחת באופן אישי בהתאם לנזקי השיער של ההחלקה.  תהליך שיקום השיער מלווה בהמשך טיפול בבית על ידי שימוש בחומרים משלימים לשימור התוצאה.

לשיקום השיער למראה  בריא ומטופח פני למומחים בתחום מספרת קובי ואלי בורוכוב.