מה זה גווני אומברה?

לא משנה אם אתם מחפשים ספר בתל אביב או בצפון הרחוק, אם יצא לכם לחלוף בשנים האחרונות על פני מספרה שמכבדת את עצמה, סביר להניח שנתקלתם בצמד המילים "גווני אומברה". אז במה מדובר? מה היתרונות של השיטה וכיצד נראית צביעה מוצלחת? הנה כל מה שאתן צריכות לדעת על שיטת הצביעה שכבשה את עולם היופי.

אומברה על קצה המזלג

בבסיסה של השיטה הנקראת אומברה, עומדות שתי מילים בלבד: עדינות ודיוק, המובילים ליצירת גוונים בשיער. גווני אומברה משמעותם שורשים כהים יותר ביחס לקצוות שיער בהירות יותר, ממש על גבול הבלונד. כל אחד ואחת יכולים ליהנות מצביעת אומברה משובחת, גם אם השיער הטבעי בהיר מאוד וגם אם הוא חום כהה או שחור – התוצאה תהיה בדיוק כפי שאתם מייחלים לה, בגוונים שתרצו מתוך ספקטרום רחב של גוונים מהממים כשהסוד הוא בהדרגה בה הם מופיעים. היופי בשיטה הוא בכך שהתוצאה נראית טבעית להפליא, כאילו מעולם לא ביקרת במספרה בחייך.

3 יתרונות לשיטה – תוצאה מהממת אחת!

  1. חומרים בריאים וידידותיים לסביבה –

    אם השיער שלך חשוב לך והשיער שלך חשוב לך – דעי כי שיטת הצביעה הזו תשמור על שניהם. לא מעט נשים זקוקות לטיפולי שיקום שיער (אם זה לאחר צביעות חוזרות ונשנות, שימוש במכשירים חשמליים פולטי חום ועוד) וכשהן מתנסות בסוג חדש של עיצוב שיער, הן רוצות לדעת שהשימוש יהיה בחומרים בריאים וטובים. החומרים בהם משתמשים בצביעת אומברה לא מכילים עופרת ואמוניה, ולכן מסייעים לשיער להיראות טוב, מבריק וגמיש – ולא פחות חשוב, מדובר בחומרים שאינם פוגעים בסביבה.

  2. תוצאה ש"מחזיקה" לאורך זמן –

    בניגוד לגוונים הרגילים שאנו מכירים, חידוש האומברה נעשה אחת ל-6-8 חודשים! את לא צריכה להגיע למספרה בכל פעם שהשורשים מתחילים לצמוח ולא נקלעת להוצאות גדולות מדי כדי ליהנות משיער נפלא – הכי אופנתי שיש והכי יפה שאפשר – גם אחרי 6 חודשים!

  3. מתאימה לכל סוג וסגנון שיער –

    לא משנה אם השיער שלך מתולתל, חלק, גלי ואפילו קצר, לא משנה אם את עם שיער טבעי או צבוע, אם את מגיעה אם שיער הרוס או בריא להפליא – את יכולה להיות בטוחה: התוצאה תהיה מושלמת!

לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר

אומברה היא שיטה הדוגלת במראה טבעי, זורם וחיוני. עם זאת, אין הדבר אומר שעלייך להתפשר על בעל המקצוע שמטפל בשיערך ומבצע את הצביעה. חשוב מאוד לבחור מספרה מקצועית ואיכותית, עם ניסיון, חדשנות וידע רלוונטי שיבטיח שהצביעה תהיה איכותית וטבעית. הדיוק כאן חשוב והעדינות אף היא. לא מעט נשים מגיעות מאוכזבות למספרה שלנו אחרי שיישמו על שיערן שיטה לא איכותית ולא מדויקת – והתוצאה בהתאם. הידע הכימי והעדינות נדרשת כאן ביותר, ולכן לפני שאתן בוחרות את המספרה שאהבה נפשכן – בדקו היטב שמדובר בספרים מקצועיים ומעודכנים.

 

 

גלילה לראש העמוד