כל המידע אודות החלקת מג'סטיק- Majestic Keratin

 

לא מעט נשים חולמות על שיער חלק, מבריק ושופע. החלום הזה הוא נחלתן של נשים רבות שנולדו עם שיער מקורזל ומתולתל, ואותו חלום שולח אותן לרכוש מכשירים חשמליים ליישור השיער, ובשנים האחרונות – גם לנסות החלקות שונות. אין ספק שהחלקת שיער הפכה לפתרון המוביל עבור נשים רבות המעוניינות להחליק את שערן בתנאים אופטימליים וארוכי טווח – אך לצד כאלה הנחשבות לבטוחות יותר כמו למשל החלקת קראטין, לא מעט שיטות החלקות רחוקות מאוד מלענות על התואר "בטוחות". לצידן יושבת גאה, בטוחה, בריאה ויעילה, ההחלקה שכבשה את עולם המספרות: החלקת מג'סטיק. אז מי היא אותה החלקה? איך היא עובדת ומדוע היא יעילה? רגע לפני שאתן מחפשות ספר בתל אביב ומנסות אינספור החלקות – הכירו את הדבר הבא בעולם החלקות השיער.

 

החלקת מג'סטיק – קווים לדמותה של Majestic Keratin

Majestic Keratin מג'סטיק קראטין הוא שמה המלא של ההחלקה הכי חמה בעולם החלקות השיער. חברת מג'סטיק מציעה סדרת מוצרי החלקה שהמשותף להן הוא אחד: כל המוצרים מבוססים על חומרים טבעיים וכולן מעניקים שיער חלק בעל מגע משי חלק, כולן מעניקות נפח לשיער וכולן משחזרות את מבנה השערה המקורי – מה זה אומר? במילים פשוטות, זה אומר שגם אם השיער שלכן עבר החלקות שאינן בריאות, הבהרות, צביעה או שהוא סובל מנזקים אחרים – ההחלקה הזו תשקם אותו. כמה פשוט, ככה גאוני.

מהם היתרונות של החלקת מג'סטיק?

  1. ללא פורמלין – החלקות רבות מכילות חומר הנקרא פורמלין, המשמש – להבדיל – לשימור גופות. כיום רוב שיטות ההחלקה שמכבדות את עצמן לא עושות שימוש בחומר הזה. במג'סטיק קראטין אין פורמלין, והנוסחה כולה היא טבעית ואורגנית לחלוטין. זהו לא "סתם" יתרון – אלא יתרון משמעותי וחשוב עד מאוד.
  2. מבנה השערה לא משתנה – יש לא מעט החלקות המשנות את מבנה היסוד של השערה כדי להעניק את המראה החלק. בסופו של דבר, התוצאה, גם אם היא נראית טוב, הורסת את מבנה השערה המקורי ויש צורך לחדשה שוב ושוב. השיער הופך יבש, חסר זוהר ופגיע – וחבל. החלקת מג'סטיק לא משנה את מבנה השערה, ולהיפך – החומרים הפעילים בנוסחה משחזרים את מבנה השערה המקורי, אם נהרס.
  3. מהיר ובעל אפקט מדהים – שלא כמו החלקות אחרות, הנוסחה המיוחדת של מג'סטיק בנויה כך שהיא מתוכננת להיות על השיער 35 דקות בלבד – ומיד בתום פרק הזמן הזה, שוטפים את השיער. התהליך נקי, ממוקד ויעיל ובסופו מחכה לכן שיער מדהים ובריא.
  4. חומרים מעולים לשיער שלך – הנוסחה הנפלאה של מג'סטיק מכילה חומרים מצוינים לשיער שלך, כמו שמן ארגן, קולגן, שמנים נייטרליים ותערובת חלבונים טבעית. כל חומר בנפרד נועד כדי להפוך את השיער שלך לחלק ונעים, וכולם יחד משיבים לו את החיות, "מעירים" אותו, הופכים אותו לבעל נפח ורכות והכי חשוב – חלק כמו משי.