איך עושים פן? מדריך בשלושה צעדים

פן הוא סוג של התמכרות. עבור מי שרגילה למראה אלגנטי ומלוטש, הפן הוא חלק משגרת הטיפוח היום-יומית שאי אפשר בלעדיה. אך אם עושים פן בצורה לא נכונה ולא מקפידים להגן על בריאות השיער, עלולים לגרום לו נזקים משמעותיים. אז מהי הדרך המומלצת לפן איכותי, וכיצד מצליחים לשמור עליו? המדריך המלא כאן.

שלב ראשון – חפיפה וייבוש

אם אתן ממהרות לצאת מהבית ואין לכן הרבה זמן להשקיע, אולי כדאי לוותר על פן. פן איכותי שנראה מצוין דורש יד אוהבת והשקעה, וכדי להשיג את התוצאה הרצויה מומלץ לבצע עבודת הכנה. אנחנו מתכוונים כמובן לחפיפה יסודית של השיער על מנת לוודא שהוא נקי כנדרש, ולאחר החפיפה כדאי מאוד לרכך את השיער בעזרת מסכה טובה או מרכך מקצועי. שימו לב, את החומר יש למרוח על קצוות השיער, ואין כל צורך שהוא ייגע בקרקפת. בסיום החפיפה וריכוך השיער מגיע שלב הייבוש. שלב זה נחוץ כדי למנוע קצוות שרופים ושיער יבש, כאשר ניתן להמתין שהשיער יתייבש באופן טבעי וניתן לייבש אותו בעזרת מכשיר. אם משתמשים במכשיר, רצוי למרוח חומר להגנה על השיער כדי למנוע מהחום לפגוע בו.

שלב שני – ביצוע פן מקצועי בעזרת הכלים המתאימים

פן איכותי דורש שימוש בכלים מקצועיים. על כן, נשים רבות בוחרות ספר בתל אביב היודע כיצד לטפל בשיער שלהן ולהוציא ממנו את המיטב. מספרה בתל אביב תכלול את כל הציוד המבוקש, ובין היתר שני דברים מרכזיים:

  • מייבש מקצועי
  • מברשות מתאימים בגדלים שונים

מייבש משובח הוא נחוץ מאוד, אך איכות המברשות חשובה לא פחות. ספר מקצועי ומיומן ידע כיצד להתאים את המברשת הנכונה לסוג השיער ולאורכו, כאשר ככל שהשיער ארוך יותר ומלא יותר, כך תידרש מברשת רחבה יותר. גם הטכניקה של ביצוע הפן משפיעה על התוצאה הסופית; לדוגמה, כדי ליצור מראה בעל נפח גדול יותר צריך למתוח את השיער כלפי מעלה ולוודא שהייבוש מתבצע בכיוון הנכון. בשורה התחתונה – ספר בתל אביב המכיר היטב את תהליך ביצוע הפן יבטיח שתשיגו את המראה הרצוי.

שלב שלישי- פינישים אחרונים ושימור

לכל פן סגנון משלו, וכאשר מבצעים אותו בעזרת מספרה בתל אביב, הספר ידאג לעצב את השיער בהתאם לדרישות המדויקות של הלקוחה. אפשר לדוגמה ליצור מראה מהודק וחלק אך ניתן גם לבחור בסגנון רך וגלי יותר. בסיום העיצוב הסופי חשוב להשתמש בתכשירים המתאימים כדי לשמר את הלוק, ורצוי גם להקפיד על הדברים הבאים:

  • לא נוגעים אם לא צריך: מגע של האצבעות בשיער יכול להרוס את הפן שעמלתם עליו. לכן כדאי לציית לכלל שנכון תמיד – אם זה טוב לא נוגעים.
  • לא לאסוף את השיער: כדי לשמר את המראה, רצוי שלא לאסוף את השיער מיד אחרי הפן. עם זאת, לפני השינה דווקא מומלץ לאסוף את השיער בעדינות.
  • כאשר עושים מקלחת יש לדאוג לכיסוי מתאים.

לסיכום, ביצוע פן איכותי דורש ניסיון, ציוד מתאים ועבודה מדויקת. ביום-יום תוכלי להתאמן בבית על הטכניקות השונות, אך אם יש לך אירוע חשוב, כדאי לחפש ספר בתל אביב שיסייע לך להשיג בדיוק את המראה שאת רוצה לכבוד האירוע. מחכים לך כאן עם כל הלב!

גלילה לראש העמוד