עיצוב שיער ב- 2019 כל החידושים

שנת 2019 מבשרת לא מעט בשורות טובות בתחום עיצוב השיער – את חלקם אהבנו כבר ב-2018 (ומאושרים שהם ממשיכים איתנו גם לשנה הנוכחית…) וחלקם מפלסים את דרכם אט אט למרכז הסצינה העיצובית. בנות, הנה כמה טרנדים מובילים שאתן לא רוצות לפספס!

גוונים מגוונים (!) בהחלט

צבעי השיער לשנת 2019 משלבים בין המגניב מאוד לבין הקלאסי והנצחי. אם אתן בעניין של גוונים, הנה 6 הצעות שיעשו לכם את השנה:

  1. ערמוני זהוב – השילוב בין הגוונים הערמוניים הכהים והשזירה הזהובה הנלווית אליו הופכים את הגוון הערמוני-זהוב לאחת הבחירות היפות הקיימות בשנה הבאה עלינו לטובה. קלאסי עם אמירה, השילוב המנצח!
  2. שחור כהה מאוד – יש יותר כהה משחור? אם אתם שואלים את מנבאי נבואות השיער, יש בהחלט! הגוון השחור עשיר מאוד, והגוונים הבהירים יותר נותנים נגיעת ברק שאתן רוצות שתהיה חלק מהשיער שלכן, לנצח.
  3. אפור – הימים בהן שיערות השיבה היו חייבות להסתתר תחת מעטה של צבע מלאכותי חולפים אט אט מן העולם, ולא זו בלבד – גווני שיער אפורים מתחילים להיות נחלתן של נשים צעירות. הצבע האפור נותן טאצ' אפל ודרמטי לפנים, ואם תשחקו עם הגוונים השונים, כשהכהה יותר סמוך לשורשים והבהיר בקצוות – תהיו אופנתיות ושיקיות במיוחד.
  4. ורוד-פסטלי – בתצוגת האופנה של מארק ג'ייקובס הוצגו גוונים נועזים במיוחד, אחד מהם הוא הורוד הפסטלי – והוא ללא ספק כבש את המסלול.
  5. בלונד בגווני בייבי – אין הרבה גוונים שיכולים להתחרות בגוון הבלונדי הטבעי של תינוקות – ולשמחתנו, מדע היופי הבין זאת! השנה ישלטו בגאון כתמיד גווני בלונד נצחיים איתם ישתלבו גם נגיעות בלונד בהיר מאוד שמשי וחיוור. מדהים.
  6. חום שוקולד בנגיעות נחושת – הגוון המושלם הזה ממשיך איתנו מ-2018, ואין מאושרים מאיתנו. גווני הנחושת מעשירים את חום השוקולד העשיר והעמוק והופכים את השיער לחגיגה אופנתית וקלאסית כאחד.

הארכות שיער

כולנו רוצות שיער שופע ומלא חיים, ורבות מאיתנו רוצות להתהדר גם במחלפות שיער ארוכות ומרשימות. הטרנד הזה כנראה ילווה אותנו לנצח, וגם בשנת 2019 תוכלו ליהנות משיער ארוך ושופע, זאת בזכות טכניקות הארכות שיער מובילות שאנו מיישמים במספרה שלנו. אתן בוחרות את האורך ואת הגוון המדויק, ואנחנו מבטיחים שהתענוג הזה יהיה עשוי משיער בריא וטבעי, וכי השזירה העדינה והטכניקה בה נשתמש תהיה מקצועית להפליא – כך שהשיער הטבעי שלך לא יפגע.

החלקת קראטין

בשנת 2019 נשים רבות מבינות: יופי לא צריך לבוא על חשבון בריאות – וכך, את ייבוש השיער המזיק מחליפות החלקות שיער כמה שיותר טבעיות שתפקידן לא רק להחליק את השיער, אלא גם לא לעשות לו נזק. טכניקת החלקת קראטין ממצבת את עצמה כאחת המובילות בשנת 2019, במסגרתה מוחדר לליבת השיערה חלבון אורגני בריכוז גבוה וכך השיער לא רק חלק – הוא גם בריא הרבה יותר.

גלילה לראש העמוד