צבעי שיער מושלמים לחורף 2020

הקיץ הישראלי לא תמיד מטיב עם השיער שלנו. החום ואחוזי הלחות הגבוהים יוצרים לעיתים תחושה מעיקה ומקשים עלינו ליהנות מיופיו של השיער. לכן, בקיץ אנחנו מעדיפים פעמים רבות לאסוף את השיער, לפחות עד שנגיע לאזור ממוזג בטמפרטורות סבירות. אך כעת, בחורף, אנחנו יכולים לשחרר את השיער, לפזר אותו וכן – לפנק אותו במראה מרענן. בעונה הזאת זה גם הזמן לחדש את צבע השיער, ולקראת חורף 2020 הכנו רשימה קצרה של כל הצבעים המושלמים לעונה זו.

בלונד מעושן

הבלונד תמיד יהיה צבע המושך תשומת לב. הוא מאיר את הפנים ומוסיף ברק ורעננות למראה הכללי. אך בעונת החורף, מלבד הגוונים הרגילים של הבלונד, אפשר גם לבחור בגוון קצת שונה שיאפשר לכם ליצור מראה ייחודי – בלונד מעושן. את הגוון הזה משיגים באמצעות ערבוב בין כמה צבעים שונים והוא מוסיף "אדג'יות" למראה הבלונד הסטנדרטי. הוא יהיה מושלם למי שתמיד רצתה בלונד אבל לא הייתה בטוחה איפה להתחיל.

כחול קרח

אם בקיץ אנחנו בוחרים בדרך כלל בצבעים חמים ואנרגטיים, בחורף יש לנו הזדמנות להירגע קצת ולהתנסות בצבעים הקרים והעמוקים יותר. הצבע הכחול יתאים לאמיצים שבנינו והוא ישאיר רושם שאי אפשר להתעלם ממנו. עם הצבע הכחול אפשר גם "לשחק", ואחד הגוונים האהובים ביותר הוא כחול-קרח המשלב בין נגיעות של כחול וגווני אפור. אם אתם בכל זאת לא בטוחים לגבי הגוון, תוכלו למצוא מספרה בתל אביב המתמחה בשירות מותאם אישית כמו שיש אצלנו במספרה של קובי ואלי בורוכוב בתל אביב.

מגע הזהב

לא תמיד אנחנו נרצה שינוי דרסטי בצבע השיער שלנו. סך הכל, לרוב הטבע יודע מה הוא עושה, והצבע הטבעי שלנו הוא זה שיחמיא לנו. אבל… אפשר גם "לעזור" קצת לטבע ולהדגיש את היופי הטבעי שלנו באמצעות הוספה עדינה של גוונים. לדוגמה, כמה פסים דקים של גוון זהוב יעשירו את צבע השיער ויעניקו לכם מראה זוהר יותר. מספרה בתל אביב תסייע לכם למצוא בדיוק את הגוון שיאפשר להשיג את האפקט המבוקש.

אדום וחם

אי אפשר לטעות עם אדום. גם בקיץ וגם בחורף זה אחד הצבעים המרגשים ביותר. בחורף הזה האדום הוא צבע "לוהט" ואפשר לשלב אותו עם גוונים שונים ליצירת מראה חם. האדום מגיע בגוונים שונים, ואפשר לבחור באדום הנוטה לבלונד או באדום עמוק יותר. כך או כך, כל הגוונים יאפשרו ליצור מראה חיוני שידגיש את התווים החינניים של הפנים ויעזור לכם להתחיל כל בוקר באנרגיות מדהימות.

כל צבעי הקשת

קשה לך לבחור בצבע אחד? לא צריך, בחורף הזה אפשר את כולם. אם אתם מתגעגעים לקיץ, או רוצים להכניס קצת שמחה לבקרים הגשומים, תוכלו לשלב בין כמה צבעים. סגול, ירוק, צהוב, ורוד – הכול הולך. קובי ואלי בורוכוב יסייעו לך למצוא את המיזוג המושלם בין שלל הגוונים.

מה שבטוח – זה הולך להיות חורף מעניין…

גלילה לראש העמוד