כיצד לבחור את טיפול ההחלקה האורגנית הטוב ביותר עבור סוג השיער שלך

החלקת קרטין

טיפולי החלקה יכולים לעזור לך להשיג שיער חלק, נעים ונוח לסידור ואף לשנות את המראה שלך ולהגביר את הביטחון שלך. עם זאת, עם מגוון רחב של אפשרויות הקיימות בשוק, בחירת טיפול ההחלקה המתאימה לסוג השיער שלך יכולה להיות משימה לא פשוטה. במאמר זה, נחקור את טיפולי ההחלקה השונים ונספק לך תובנות חשובות כדי לקבל החלטה מושכלת. לפני שנעמיק בטיפולים, בואו נבין את החשיבות של התחשבות בסוג השיער שלכם. 

הבנת סוגי שיער

לא כל סוגי השיער זהים, וכל אחד מהם דורש טיפול ותחזוקה ספציפיים. סוגי השיער יכולים להשתנות בהתאם למרקם, עובי, דפוס תלתלים ובריאות כללית. זיהוי סוג השיער שלך הוא חיוני בקביעת טיפול ההחלקה המתאים ביותר. להלן כמה סוגי שיער נפוצים:

– שיער חלק

– שיער גלי

– שיער מתולתל

– שיער פגום

– שיער שעבר טיפול כימי

כעת, לאחר שיש לך הבנה בסיסית בסוגי שיער, בוא נחקור את טיפולי ההחלקה האורגנית השונים. 

טיפולי החלקה שונים

החלקת שיער יפנית:

טכניקה זו משתמשת גם בכימיקלים וגם בחום על מנת ליישר מחדש את קשרי החלבון של השיער, מה שמוביל לשיער חלק לצמיתות. למרות שהטיפול יעיל הוא אינו מתאים לכל סוגי השיער, במיוחד לאלו הפגומים או כאלו שעברו טיפול כימי. יש להגיע לחידוש כאשר השורשים צומחים. 

החלקת שיער צרפתית:

החלקת שיער צרפתית היא שיטת החלקה תרמו-אקטיבית ומתקדמת לשיער מקורזל, מתולתל או גלי. בטיפול נעשה שימוש בשילוב של חום וכימיקלים השוברים את הקשרים בשיער, וכתוצאה מכך מתקבל שיער חלק ונטול קרזול. ההחלקה מחזיקה מעמד מספר חודשים ויש להגיע לחידוש כאשר השורשים צומחים.

החלקת קראטין:

טיפול זה כולל החדרת קראטין לשיער, חלבון שהשיער שלנו מייצר באופן טבעי. טיפול זה מחליק את הקוטיקולה של השיער, מה שמוביל לשיער חלק ומבריק יותר. טיפול זה נחשב לפחות מזיק מאחרים ויכול להחזיק עד מספר חודשים, תלוי בטיפוח השיער. 

טיפול החלקה אורגנית:

לאלו הנזהרות מכימיקלים, טיפול החלקה אורגנית מספק אלטרנטיבה מושלמת! טיפול החלקה אורגנית משתמשת במרכיבים טבעיים כגון חלבוני משי, אלוורה, קראטין ועוד על מנת להחליק שיער ללא השפעות של כימיקלים. התוצאה היא שיער חלק, מבריק ובריא יותר אשר נוח לסידור.
נציין כי טיפול החלקה אורגנית הוא אפשרות רב-תכליתית שכן ניתן להשתמש בה על סוגי שיער שונים. דוגמא לסוג החלקה זו היא החלקה מג'סטיק המאפשרת להשיג מראה שיער בריא ונעים למגע. בניגוד להחלקות מסוגים אחרים, החלקה מג'סטיק נעשית ללא שימוש בפורמלין.

כעת, כשאתם מכירים טיפולי החלקה שונים, בואו נדון בגורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת הטיפול הטוב ביותר לסוג השיער שלכם.

גורמים שיש לקחת בחשבון

סוג ומרקם השיער:

למרקם הטבעי תפקיד חיוני בקביעת טיפול ההחלקה המתאים ביותר. טיפולים מסוימים עובדים טוב יותר על סוגי שיער מסוימים, כך שהבנת מרקם השיער שלך יכולה לעזור לך לצמצם את האפשרויות שלך.

בריאות השיער:

קחו בחשבון את מצב הבריאות הנוכחית של השיער שלכן בטרם כל טיפול החלקה. אם השיער שלך פגום, חשוב לבחור טיפול שלא יפגע או יחליש עוד יותר את השיער שלך.

סגנון חיים:

העריכו את סגנון החיים שלכם וכמה זמן אתם יכולים להקדיש לשמירה על השיער המוחלק. טיפולים מסוימים דורשים שגרות ספציפיות לטיפול לאחר, כגון הימנעות מלחות או דרישה אחרת אשר עשויה שלא להתאים לאורח החיים שלך. 

תחזוקה:

קחו בחשבון את דרישות התחזוקה של כל טיפול. טיפולים מסוימים עשויים לחייב שימוש בשמפו, מרככים או מוצרי עיצוב שיער מיוחדים כדי להאריך את התוצאות. וודאו כי אתן מוכנות להשקיע בתחזוקה הדרושה כדי לשמור על השיער שלכן במיטבו.

התייעצות עם ספר מקצועי:

כדי לקבל החלטה מושכלת, יש להתייעץ עם ספר מקצועי המתמחה בטיפולי החלקת שיער. ספרים מקצועיים יכולים להעריך את סוג השיער שלך, להבין את התוצאות הרצויות ולספק הנחיות מומחים לגבי הטיפול המתאים ביותר עבורך.

לסיכום, בחירת טיפול ההחלקה הטוב ביותר לסוג השיער שלך דורשת התייחסות מדוקדקת של גורמים שונים, לרבות סוג ומרקם השיער שלך, בריאות, סגנון חיים ודרישות תחזוקה. על ידי הבנת סוג השיער שלך והתייעצות עם ספר מקצועי, תוכל להשיג את המראה הרצוי תוך שמירה על בריאות ושלמות השיער שלך.
כאנשי מקצוע מובילים בתעשיית השיער, אנו במספרת בורוכוב מתגאים להציע מגוון רחב של טיפולי החלקה שיתאימו לצרכיך האישיים. מטיפולי החלקה יפניים וצרפתיים ועד לטיפול החלקה אורגנית ברמה הגבוהה ביותר, אצלנו יש לנו הכול. מזמינים אתכן לקבוע תור ולחוות את ההבדל!

גלילה לראש העמוד