תסרוקות שמתאימות לפנים מרובעות

לחיים גבוהות, לסת מחוטבת ומבנה עצמות חסר פגם. מי לא הייתה רוצה פנים כאלו?

ובכן, אם את אישה בעלת מבנה פנים מרובע, יש לך את זה – ובגדול. בין הסלבריטאיות המתהדרות במבנה פנים מרובע אפשר למצוא את אנג'לינה ג'ולי, אוליביה ווילד וקיירה נייטלי היפיפיות. אם את עוברת ליד מספרה בתל אביב או מתבוננת בעבודתו של קובי בורוכוב הספר מרחוב בן יהודה בתל אביב  ומתחשק לך ליהנות מתספורת חדשה המתאימה למבנה פנייך – אל תהססי!

היכנסי פנימה, ברכי לשלום את הספר ותיהני מהתחדשות נפלאה. רוצה לדעת מה מתאים לך? הנה כמה טיפים שיסייעו לך לקבל את התסרוקת המושלמת.

לפני שמתחילים, כמה קווים מנחים

למרות המורשת המפוארת, נשים בעלות מבנה פנים מרובע צריכות להקפיד על תסרוקת שתתרום לריכוך זוויות פנים חדות, במיוחד במקרים של נשים בעלות לסת חדה או מרובעת מדי. לשם כך, נסי לבחור בתסרוקת רכה וזורמת המעדנת את המראה ומסייעת ביצירת מבנה פנים ארוך יותר ופחות קופסתי. 

באופן כללי, נסי להימנע מתסרוקת קצרה מאד, מגזירה באורך הסנטר המדגישה את הלסת ומעיצוב  שטוח וחסר נפח. תסרוקות כאלה יגרמו לתווי פנייך להיראות רחבים יותר ומעודנים פחות.  

כעת, השעני לאחור, הצטיידי במראה ובדמיון פורה, ועייני ברשימה הבאה של תסרוקות שיעזרו לך ביצירת מבנה פנים אלגנטי וזוהר. 

קבלי ארבע תסרוקות מנצחות לבעלות פנים מרובעות

קז'ואל בלונד ארוך

תסרוקת פשוטה אך בעלת שיק על זמני. שיער ארוך, חלק ובהיר יכול להחמיא ולרכך את מבנה פנייך – אבל זהירות! שיער חלק ושטוח מדי (חשבי על גווינת' פלטרו) רק יגרום לפנייך להיראות מרובעות יותר. העיצוב חייב להיראות קז'ואלי ומפוזר מעט על מנת להביא לתוצאות הרצויות. משהו בסגנון "הרגע קמתי מהמיטה אבל אני נראית מליון דולר"

דירוג ארוך

מראה מדורג הוא תמיד הימור בטוח אם את שואפת למראה פנים מוארך יותר. הוא מוסיף נפח בחלק העליון של הראש, שהולך ומצטמצם עד לקצוות השיער, מה שמשווה לפנייך מראה אובאלי מחמיא.

גם פה, קז'ואל היא מילת המפתח. עיצוב קליל ולא מתאמץ בסגנון "לא רק שהתעוררתי הרגע, גם הייתה רוח קלה בחוץ שבמקרה גרמה לי להיראות נפלא" יעזור ליצירת מראה נקי שאינו מוקפד יתר על המידה וירכך את מבנה הפנים.

תסרוקת קארה עם קצוות חדים

נכון, הזהרנו מפני תסרוקות קצרות. אך אם תבחרי היטב את האורך תוכלי לזכות בתסרוקת שתשווה לך מראה מתוחכם ואלגנטי בלי לפגום ברכות של הפנים. המנעי בגזירה באורך הלסת, אך אם הגעת לכתפיים – הלכת רחוק מדי. כווני לנקודת האמצע. תסרוקת קארה עם קצוות חדים – פרינג'ים – יוצרת אשליה של מצח צר יותר, ותתאים לנשים עם פנים מרובעות יתר על המידה, ביחס המתקרב ל 1:1. האורך הנושק לכתפיים גם מאריך את הפנים ומרכך לסת מרובעת ונוקשה.

שיער באורך הכתפיים עם פוני

אורך הכתפיים – זהו אחד מהסגנונות הפופולאריים ביותר היום – ובצדק.

אורך כזה יכול להתאים כמעט לכל צורת פנים, ופנים מרובעות אינן יוצאות מן הכלל הזה. שימי לב שהשיער חייב לעבור את אורך הכתפיים – קצוות שנושקות לכתפיים רק יגרמו לפנייך להיראות קופסתיות יותר. ומה יכול להתאים לפנים מרובעות יותר מפוני? פוני עשוי היטב, במיוחד כשהוא נוטה לצד, יעזור להסתיר את מצח עז מדי ולרכך את הפנים.

חשבי למשל על טיילור סוויפט, בעלת הפנים המרובעות, שהפכה את הסגנון הזה לכרטיס הביקור שלה. 

גלילה לראש העמוד